אין אונות? דווקא יש! הרכיבים הטבעיים שמשיבים את ההנאה לחיים


בשורה התחתונה:

  • משמעותו של אין אונות הוא תפקוד לקוי של הזקפה הגברית, מה שמונע את ההנאה בעת קיום יחסי מין.

  • אימפוטנציה יכולה להתרחש בכל גיל, בלי קשר למצב בריאותי או לרגשות שאתם חשים כלפי הפרטנר.

  • הרפואה הטבעית מציעה שלל דרכים המבוססים על רכיבים עתיקות מאוד, הידועים כמשפרים את התפקוד המיני.

און מתקשר לנו באופן אסוציאטיבי עם הצלחה. אף אדם, לא משנה בן כמה הוא או מה הניסיון המיני שלו, לא אוהב להרגיש שהתפקוד שלו לקוי – בוודאי כשהדבר קורה בנוכחותו של אדם נוסף. אכן, אין אונות היא תופעה לא פשוטה, אך היא לחלוטין פתירה. לא מעט אנשים חוששים לדון בסוגיה, מעדיפים להדחיק אותה ובינתיים, עלולים לפתח חרדות ביצוע גדולות יותר מאשר הקושי המקורי, שאולי היה בתחילה קטן ומינורי. אם כך, ממה נגרמת בעיית אין אונות? מה ניתן לעשות כדי ליהנות מאיכות חיים משופרת? הרפואה הטבעית עתיקת השנים נחלצת לעזרה ומציעה שלל רכיבים הידועים כמשפרים את התפקוד המיני לאין ערוך.

ממה נגרמת אין אונות?

עוררות מינית אצל הגבר, המתבטאת בזקפה, היא תהליך משולב בו הרגשות מתעוררים וגם המוח, כלי הדם, השרירים, העצבים וההורמונים נכנסים לתמונה. התהליך המשולב הזה קורה פעמים רבות באופן די אוטומטי, מבלי שאנו מודעים לכך – אך לעתים, כשהדם לא זורם באופן מיטבי לאיבר המין, הדבר עלול לגרום לפגיעה בזקפה. אם כך, מדוע לעתים הדם אינו זורם כהלכה? לכך יש מגוון גורמים – החל מתשישות ולחץ, דרך השפעה פסיכולוגית כלשהי וחרדה ועד לבעיות פיזיות כמו ירידה משמעותית בטסטוסטרון, מחלות לב, מחלות בכלי הדם ושלל גורמים נוספים. לכן, השלב הראשון בדרך לפתרון הוא בדיקת המצב באופן רפואי ובחינת הגורמים הרפואיים או הנפשיים הגורמים לו.

הטבע נחלץ לעזרה

את מה שהמדע מגלה רק בשנים האחרונות, הטבע ידע כבר מזמן. כבר בחצרות המלכים בצרפת ובחדרי הקיסרים בסין העתיקה, עשו שימוש במגוון צמחי מרפא שהיו ידועים כמשפרים את האון הגברי ומסייעים לתפקוד המיני. הנה חלק מהם:

  • אפימדיום – זהו צמח מרפא סיני המשפר באופן משמעותי את האון הגברי, מעודד ייצור זרע, מאזן את הפרשת ההורמונים האחראיים על פעילות מינית ומשפר גם את העוררות המינית אצל האישה. בעבר השתמשו בו בסין גם לצרכים אלו, אך גם לסיוע בדברים נוספים, דוגמת הגדלת מסת השריר, טיפול בברונכיטיס ועוד.

  • קנידיום – צמח סיני הידוע ברפואת המזרח העתיקה כבר אלפי שנים. בעבר נהגו לתת אותו לגברים עקרים שהתקשו להביא ילדים ולבעיות פוריות שונות והיום הוא מתקשר באופן מיטבי עם תפקוד מיני לקוי.

  • ג'ינסנג קוראני וסיבירי – הרפואה הסינית מכירה ביתרונות העצומות שיש לג'ינסנג, וכבר מעל ל-5,000 שנים שהיא עושה בו שימוש למגוון צרכים. זהו צמח יקר ומיוחד המיועד למצבי חולשה פיזיים ומשפר, בין השאר את התפקוד המיני ואת האנרגיה המינית בגוף.


* כל המידע המפורט באתר הינו מידע מקצועי כללי, לצרכי העשרה בלבד. אין המדובר בהמלצה לרכישת מוצר כלשהו ממוצריה של חברת רוזאמיקס Rosamix, או בהצהרה לגבי יעילותם או תכונותיהם. מוצריה של רוזאמיקס Rosamix הם אינם תרופה ואינם מיועדים לרפא מחלה כלשהי. ההסתמכות על המידע המפורט להלן היא על אחריות הקורא בלבד ומומלץ להתייעץ עם רופא מוסמך טרם רכישת מוצר כלשהו. 


מוצר זה יכול לעניין אותך


הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.