לא על המספרה לבדה: המרכיב שיחזק את השיער שלך


בשורה התחתונה:

  • השיער שלנו זקוק להזנה בצורת ויטמינים, מינרלים ורכיבים נוספים כדי להיות חזק, בריא ומבריק

  • כשהשיער לא מקבל את הרכיבים הדרושים לו עקב תזונה לקויה או גורמים נוספים, הוא עלול לנשור, לדהות או לאבד מחוזקו

  • דרך נהדרת להעניק לשיער את הרכיבים שהוא זקוק להם ולשמור על השיער מבפנים היא באמצעות נטילת תוספי תזונה ייעודיים


ביקור מהיר במדף מוצרי הטיפוח לשיער בחנות הדראגסטור הקרובה למקום מגורייך ובחינה מדוקדקת של ההתוויות המפארות את הבקבוקים הצבעוניים, תגלה לך שעל מנת להפוך שמפו, מסכה, מרכך וחומרי טיפוח נוספים המיועדים לשיער לבריאים יותר, מוסיפים להם שלל חומרים איכותיים, דוגמת מינרלים וויטמינים. תוספי התזונה פועלים באותו האופן בדיוק, אלא שהפעם השינוי מגיע מבפנים – מתוך הגוף, ולא באופן חיצוני דרך עיסוי חומרי טיפוח אל תוך השיער.

תזונה בריאה, שיער בריא

תוספי התזונה וחומרי הטיפוח השונים המוצעים לנו, מנסים להוות תחליף לטבע – או במילים אחרות: לתזונה בריאה. כדי שהשיער שלנו יהיה חזק, בריא, מבריק ועשיר וכדי שלא נסבול מנשירה, השיער זקוק לשלל ויטמינים ומינרלים, דוגמת ויטמין C, ויטמין 1B, ויטמין 3B, ויטמין 6B, ברזל, אבץ, ביוטין ורכיבים נוספים. בפועל, כדי לקבל את הרכיבים הללו באופן מיטבי וליהנות מרמה יעילה שלהם עבור השיער, יש צורך בצריכה מבוקרת וגבוהה – כזו שאנו לא תמיד מקפידים עליה. העולם המתועש, העמוס ברכיבים שאינם טבעיים, כמו גם מצבי חרדה, סטרס, עייפות או כל לחץ שהוא – גורמים לשיער שלנו להגיב לחוסרים הללו די מהר, והתוצאה: מראה שיער עייף, שביר ודהוי.

נעים להכיר: רכיבים מעולים לשיער שלך

  • אבץ – מינרל חיוני לשלל תהליכים חשובים בגוף, החל במטבוליזם של הגוף וכלה בתרומה למערכת העצבים. חוסר באבץ עלול לגרום, בין השאר, לנשירת שיער.

  • קולגן – קולגן הוא חלבון חשוב, שיש לו השפעה מכרעת על שלל תפקודי הגוף, מידת גמישותו של העור – וגם של השיער. נוסף על כך, לקריאטין (מרכיב חשוב אף הוא בנראות השיער) יש "כוח" גדול יותר לפעול כשהקולגן מיוצר כהלכה בגוף. ככל שיהיה יותר קולגן בגוף, כך השיער יהיה בריא יותר, מלא ברק וחזק.

  • ויטמין C – ויטמין C מצוין לשמירה על המערכת החיסונית ולתפקוד תקין של שלל מערכות בגוף. בהקשר הרלוונטי לנו, ויטמין C מסייע להגנה על הגוף מפני רדיקלים חופשיים, מה שמשפיע בין השאר על תפקוד השיער ועל צמיחה איכותית ובריאה שלו. נוסף על כך, ויטמין זה מסייע לגוף לייצר קולגן.

  • ביוטין – ביוטין הוא חלק מקבוצת הוויטמינים B, והוא משפיע על מראה העור, הציפורניים, המטבוליזם בגוף -  וגם על השיער. כמות נאותה של ביוטין בגוף מסייעת למראה שיער בריא יותר ומונעת נשירה.


* כל המידע המפורט באתר הינו מידע מקצועי כללי, לצרכי העשרה בלבד. אין המדובר בהמלצה לרכישת מוצר כלשהו ממוצריה של חברת רוזאמיקס Rosamix, או בהצהרה לגבי יעילותם או תכונותיהם. מוצריה של רוזאמיקס Rosamix הם אינם תרופה ואינם מיועדים לרפא מחלה כלשהי. ההסתמכות על המידע המפורט להלן היא על אחריות הקורא בלבד ומומלץ להתייעץ עם רופא מוסמך טרם רכישת מוצר כלשהו. 


מוצר זה יכול לעניין אותך

הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.