פלוס הרזיה, מינוס רעב: הכירי את החברים הכי טובים של הדיאטה שלך


בשורה התחתונה:

  • כדי להצליח בדיאטה, אנחנו זקוקים לעזרה – ובטבע יש שלל רכיבים שנוצרו במיוחד לשם כך. הקונג'אק, למשל, הוא עמילן המסייע לתפקוד מיטבי של המעי ומסייע להורדה במשקל.

  • ספירולינה היא מזון על ונחשבת למרכיב נוסף התורם לתחושת שובע.

  • זנגביל (ג'ינג'ר) מסייע לפעילות מעי תקינה ומזרז את חילוף החומרים, מה שהופך אותו כמועמד מצוין להצלחת הדיאטה שלך.

  • קפאין מעלה את פירוק השומנים בגוף ומקטין את רקמת השומן ואת מספר תאי השומן. באופן זה, העלייה בחילוף החומרים עשויה לעזור לירידה במשקל. בנוסף, קפאין מקטין את הצריכה של מזון ע"י הורדת התיאבון.


נעלי הספורט מחייכים אלייך מקצהו האחד של החדר, המקרר עמוס בירקות ועל המדף במטבח מונחים אחר כבוד צנצנות של קטניות איכותיות במיוחד – הפעם, את פשוט יודעת את זה, הדיאטה שלך הולכת להצליח. הפעם את הולכת על בטוח. לא עוד דיאטות כאסח, ספירת קלוריות או התנזרות מפחמימות, אלא ירידה מבוקרת ובריאה במשקל. אם את באמת רוצה לעשות זאת כמו שצריך, הכירי שלושה רכיבים טבעיים מעולים שיהפכו את התהליך להרבה יותר פשוט ויסייעו לך בדרך אל הבריאות הנחשקת.

  • קונג'אק

סיב הקונג'אק גדל אי שם ביפן ובסין, והוא נוצר ממיצוי של צמח הקונג'אק. את מה שידעו בארצות המזרח הרחוק כבר מזמן – מגלים במערב רק לאחרונה, וכך הצמח ה"עתיק" השתלב כתוסף תזונה, הידוע בתרומתו לשלל תפקודי הגוף. הקונג'אק מצוין לתפקוד המעי, שכן המרכיב העיקרי שלו הוא סיבים תזונתיים המתעכלים בקלות ושומרים על תחושת שובע לאורך זמן. אחת הדרכים הטובות ביותר לירידה במשקל, לצד פעילות גופנית ותזונה מאוזנת, היא לצרוך סיבים תזונתיים המסייעים לתחושת שובע ומלאות. באופן זה, כשהקיבה מתרוקנת לאט יותר ואנו מרגישים תחושת שובע לאורך זמן רב יותר – קל לנו יותר לרדת במשקל ולדכא את התאבון.

  • ספירולינה

אם תביטו באצה המיקרוסקופית העונה לשם ספירולינה די זמן – יש סיכוי טוב שתתהפנטו. צבעה היפה, הנע בין כחול וירוק, הופך אותה לאחת היפות שיש, והעובדה שהיא גם נחשבת למזון על בריא במיוחד תורם לפופולריות שלה. על זה נאמר – גם יפה, וגם אופה!

הספירולנה זכתה להימנות על מזונות העל הודות ליכולתה לערוך פוטוסינטזה (המרת אור השמש לצרכי הפקת אנרגיה), אך כל הטוב הזה הוא כאין וכאפס לעומת הרכיבים התזונתיים המעולים והאיכותיים שהיא מציעה, דוגמת חלבון מלא (מעל ל-50%!), ויטמין 12B, בטא קרוטן, מינרלים חיוניים, ברזל ועוד שלל רכיבים טובים. ואיך כל זה קשור לדיאטה שלכם? מחקרים רבים שנערכו על ספירולינה ובחנו את הקשר בינה לבין תהליך הירידה במשקל, הוכיחו כי צריכה מאוזנת של האצה מסוגלת להפחית את רמת השומן בדם, לתרום לתחושת שובע לאורך זמן והיא אפילו מורידה את החשק למתוקים (נס, לא פחות!). והחלק הטוב ביותר – אלו לא יתרונות הבאים על חשבון הבריאות שלכם, שכן בספירולינה יש, כאמור, שפע של ויטמינים, מינרלים ורכיבי תזונה איכותיים – וטבעיים!

  • זנגביל (ג'ינג'ר)

בעולם קוראים לו ג'ינג'ר, אך השם העברי שלו הוא זנגביל. את הסגולות הנפלאות שלו גילו במזרח הרחוק כבר לפני שנים ארוכות. למעשה, על פי הגישה הרפואית העתיקה, "איור וודה", שמקורותיה הן בהודו, ידעו המקומיים שאם הם רוצים לשלוט במשקל גופם ולסייע למערכת העיכול – עליהם לצרוך ג'ינג'ר כמאכל או כמשקה. היום העולם המערבי מגלה את יתרונות הזנגביל – ומאמץ אותו אל חיקו.

לזנגביל יש יתרונות בריאותיים רבים, וגם כאלה שנוגעים לדיאטה שלכם. צריכת ג'ינג'ר באופן מבוקר מזרזת את התרוקנות הקיבה ומסייעת לשלל בעיות עיכול. כך, כשהמערכת המטבולית עובדת טוב יותר ומהיר יותר – תהליך הירידה במשקל נעשה יעיל הרבה יותר.

  • קפאין

קפאין מעלה את פירוק השומנים בגוף ומקטין את רקמת השומן ואת מספר תאי השומן. באופן זה, העלייה בחילוף החומרים עשויה לעזור לירידה במשקל. בנוסף, קפאין מקטין את הצריכה של מזון ע"י הורדת התיאבון.


* כל המידע המפורט באתר הינו מידע מקצועי כללי, לצרכי העשרה בלבד. אין המדובר בהמלצה לרכישת מוצר כלשהו ממוצריה של חברת רוזאמיקס Rosamix, או בהצהרה לגבי יעילותם או תכונותיהם. מוצריה של רוזאמיקס Rosamix הם אינם תרופה ואינם מיועדים לרפא מחלה כלשהי. ההסתמכות על המידע המפורט להלן היא על אחריות הקורא בלבד ומומלץ להתייעץ עם רופא מוסמך טרם רכישת מוצר כלשהו. 


מוצר זה יכול לעניין אותך


הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.