תגידו אלוהה לאלואה: הרכיבים שיסדרו לכם את מערכת העיכול


בשורה התחתונה:

  • מערכת העיכול היא אחת המערכות הכי חשובות בגוף האדם – אך לעתים כדי לתפקד באופן מיטבי, גם היא זקוקה לעידוד ולסיוע

  • בעיות כמו נפיחות בבטן, עצירות, ריפלוקס יכולים להיפתר על ידי צריכת תוספי תזונה ייעודיים

  • הודות לרכיבים טבעיים כמו אלואה, זנגביל ומגנזיום, מערכת העיכול מקבלת את הסיוע שהיא זקוקה לו – ואתם נהנים מאורח חיים איכותי ובריא הרבה יותר.


הארוחה שאכלתם הייתה נהדרת, אבל ברגע שסיימתם את הביס האחרון הבנתם שעשיתם טעות מרה: כן, גם הערב אתם הולכים לסבול מכאבי בטן, תחושת נפיחות ובגדול – הרגשה שבא לכם לצום מעתה ועד עולם. בעיות במערכת העיכול הם מנת חלקם של לא מעט אנשים, והן נגרמות כתוצאה משלל סיבות. תזונה נכונה של מאכלים שעושים טוב לקיבה ואכילה בשעות מסודרות הם הבסיס למערכת עיכול מתפקדת כראוי, אך לעתים אין די בכך. אם אתם סובלים מבעיות עיכול כרוניות למרות שאתם דואגים לבריאותכם – הנה שלושה מרכיבים מעולים, מתנת הטבע, שסייעו למערכת העיכול שלכם לעבוד טוב יותר ולכם להרגיש טוב יותר. ההמלצה שלנו: טלו אותם בכמוסה אחת משולבת ושלשו את האפקטיביות!

הגברת פעילות המעיים: אלואה

בטבע האלואה מופיעה בצורת צמח יפהפה, אדום ובשרני, אך במעבדה הוא עובר תהליך מיצוי עוצמתי שמשאיר את כל הטוב שבו (והופך אותו לקל לצריכה…). האלוהה ידועה כמעודדת יציאות. זהו משלשל טבעי הגורם להגברת פעילות המעיים, סיוע במקרים של עצירות, תחושת נפיחות בקיבה ובגדול – חוסר איזון במערכת כולה. צריכה קבועה של אלואה, בשילוב עם רכיבים נוספים, מסייעת למערכת העיכול להתנקות בתהליך מבוקר, בריא וטבעי.

משלשל טבעי ומווסת חומציות: מגנזיום 

המגנזיום ידוע כרכיב משלשל, מווסת חומציות יתר בקיבה ועוזר גם במקרים של עצירות או תחושת התכווצויות במערכת העיכול. לו היינו חיים בעולם מושלם, סביר להניח שלא היינו צריכים להוסיף מגנזיום לתוספי התזונה המיועדים לעיכול, שכן הייתם יכולים לצרוך את המינרל הזה באופן פשוט וזמין, ממש כפי שהטבע התכוון. את המינרלים אנו מקבלים ישירות מהקרקע, וככל שהיא מנוצלת יותר לטובת גידולים שונים – כך מתקבלת כמות קטנה יותר של מינרלים לכל גידול. נוסף על כך, המים בהם מושקית הקרקע, לרוב, יהיו מותפלים ובשל כך תהיה בהן כמות קטנה יותר של מגנזיום מלכתחילה. בקיצור: אנחנו זקוקים למגנזיום, ולא מקבלים ממנו מספיק בצורתו הטבעית, כמינרל.

מחזק את מערכת העיכול ונלחם ברעלים: זנגביל

אי שם במאה הראשונה לספירה, עוד הרבה לפני שהמילה "ג'ינג'ר" הייתה שגורה בפיו של כל חובב חורף מצוי, רופא יווני בשם דיוסקורידס פרסם ממצא מפתיע: הזנגביל מסייע לפתירת בעיות במערכת העיכול. עוד הרבה לפני כן, תואר על ידי חז"ל ה"זנגבילא" כחומר המסייע להבל פה נעים. מאז עברו הרבה מים בנהר, אך הזנגביל עודנו שם נרדף לבריאות וחיזוק – בעיקר של מערכת העיכול. ברפואה הסינית וגם בימי הביניים, השתמשו בשורש הזנגביל לטיפול בכאבי בטן, נפיחות, גזים, התכווצויות בקיבה וניקוי כללי של מערכת העיכול.


* כל המידע המפורט באתר הינו מידע מקצועי כללי, לצרכי העשרה בלבד. אין המדובר בהמלצה לרכישת מוצר כלשהו ממוצריה של חברת רוזאמיקס Rosamix, או בהצהרה לגבי יעילותם או תכונותיהם. מוצריה של רוזאמיקס Rosamix הם אינם תרופה ואינם מיועדים לרפא מחלה כלשהי. ההסתמכות על המידע המפורט להלן היא על אחריות הקורא בלבד ומומלץ להתייעץ עם רופא מוסמך טרם רכישת מוצר כלשהו. 


מוצר זה יכול לעניין אותך

הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.