5 דרכים טבעיות לטיפול באימפוטנציה


בשורה התחתונה:

  • אימפוטנציה, או בעברית אין אונות, מהווה אתגר משמעותי עבור גברים רבים, מבלי שהדבר קשור בהכרח לגילם

  • בעיות בתפקוד המיני עשויות להיגרם משלל סיבות, דוגמת מצב בריאותי, בעיות רגשיות או תזונה לא נכונה

  • החדשות הטובות: יש מספר דרכים טבעיות להקלה משמעותית בבעיות זקפה ואימפוטנציה

ופתאום, ביום בהיר אחד, אתם מבינים שיש בעיה. התפקוד המיני שלכם לא מה שהיה פעם. אולי אתם מתקשים להגיע לזקפה, אולי אתם מתקשים לשמור עליה, אך התוצאה היא אחת: אתם מתוסכלים. ובצדק. בעיות בתפקוד המיני עשויות לנבוע משלל סיבות, החל מצריכת אלכוהול בכמות רבה וכלה בבעיות רגשיות עם בן או בת הזוג. החדשות הטובות הן שאפשר וצריך לטפל בכך באופן טבעי. הנה כמה דרכים טבעיות שיסייעו לכם להשיב את האושר לחייכם – כמו שמגיע לכם.

  • תוספי תזונה טבעיים

כמו הרבה דברים טובים, גם כאן הטבע נחלץ לעזרת האדם. צמחי מרפא טבעיים ידועים כבר אלפי שנים כמסייעים בפתרון לשלל חולאים, ביניהם גם לאתגרים בתחום התפקוד המיני. צמחים כמו קנידיום, ג'ינסנג סיבירי ואפימדיום, שעשו "עלייה" כל הדרך מסין הרחוקה, הם רק חלק מהרכיבים העוצמתיים שרקחנו לכם בתוסף התזונה "אסטקרה ויר" – ולא בכדי בחרנו דווקא בהם. האפימדיום, למשל, מעודד את קצב ייצור הזרע ומעורר הורמונים האחראיים על הפעילות המינית – גם עבור גברים וגם עבור נשים. הקנידיום מסייע לתפקוד מיני לקוי ואף ידוע כמסייע לבעיות פוריות שונות. ואחרונים חביבים, הג'ינסנג הקוריאני והסיבירי, צמחים יקרי ערך ועתיקים במיוחד, מסייעים לשיפור התפקוד המיני והאנרגיה המינית בגוף.

  • פעילות גופנית

פעילות גופנית סדירה מסייעת להשגת איזון הורמונלי בגוף ולטפל בשלל חולאים – וגם בתפקוד מיני לקוי. הספורט משפר את זרימת הדם והדבר חיוני מאוד ליצירת זקפה. נוסף על כך, פעילות ספורטיבית גם משפרת את לחץ הדם על ידי הגדלת תחמוצת החנקן בכלי הדם – באותה הדרך שעובדת הוויאגרה התעשייתית (אך הרבה יותר בריא, כמובן). כשעוסקים בפעילות גופנית סדירה, גם ייצורו הטבעי של הטסטוסטרון בגוף עולה.

  • תזונה נכונה

המזונות שאנו צורכים משפיעים באופן ישיר על בעיות זקפה. לכן, תזונה עשירה בפירות, ירקות, דגנים מלאים ודגים, זאת לצד הפחתה של מנות העשויות מבשר אדום, לדוגמה, מורידה את הסיכון ללקות בבעיות בתפקוד המיני. נוסף על כך, תזונה בריאה ומאוזנת מסייעת לשמירה על משקל גוף בריא – וזה חשוב, שכן גברים עם משקל עודף נמצאים בסיכון גבוה יותר ללקות במחלות דם וסוכרת, שני גורמים התורמים לבעיות בתפקוד המיני.

  • שינה מספקת

דפוסי שינה לא נכונים יכולים לתרום לבעיות בהשגת זקפה. יש קשר מורכב, אך קיים, בין שלושת הגורמים הללו: שינה, תפקוד מיני ורמת הורמוני המין הגבריים (טסטוסטרון). ככל שאנו ישנים יותר ונהנים משינה איכותית יותר, כך רמות הטסטוסטרון עולות – וגם להיפך, שינה שאינה סדירה או מועטה קשורה לבעיות בתפקוד המיני.

  • צריכת אלכוהול מוגבלת

אלכוהול הוא חברו הטוב ביותר של האדם – אך אם אתם רוצים ליהנות מתפקוד מיני מיטבי (ובכלל לשמור על הבריאות), יש לצרוך אותו במסורה. על פי מחקרים, אלכוהול עלול לגרום לבעיות בהשגת זקפה, הן במישור המיידי והן לאורך זמן. מערכת העצבים המרכזית, האחראית לשחרור תחמוצת החנקן (כימיקל חיוני לייצור ו"תחזוקה" של זקפה) עלולה להיות מדוכאת ולסבול מתפקוד פחות יעיל כשצורכים אלכוהול בכמות גבוהה.


* כל המידע המפורט באתר הינו מידע מקצועי כללי, לצרכי העשרה בלבד. אין המדובר בהמלצה לרכישת מוצר כלשהו ממוצריה של חברת רוזאמיקס Rosamix, או בהצהרה לגבי יעילותם או תכונותיהם. מוצריה של רוזאמיקס Rosamix הם אינם תרופה ואינם מיועדים לרפא מחלה כלשהי. ההסתמכות על המידע המפורט להלן היא על אחריות הקורא בלבד ומומלץ להתייעץ עם רופא מוסמך טרם רכישת מוצר כלשהו. 


מוצר זה יכול לעניין אותך


הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.